Środkowa 158B Białka Tatrzańska -> Wyznacz trasę do obiektu

Ferie 7 noclegów (od Soboty do Soboty)

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz rezerwacji noclegu

Wyżywienie

Kwestia wyżywienia dzieli w naszym obiekcie na dwie opcje:
a)W naszym obiekcie znajduje się ogólnodostępna i w pełni wyposażona kuchnia, w której można przygotować posiłki we własnym zakresie (w obecnej sytuacji epidemicznej należy konsumować je w pokojach). Ponadto w pokojach znajdują się:
-czajnik,
-chłodziarka,
-szklanki, sztućce, talerzyki itp. dostępne są w kuchni na parterze.
Na korytarzach i w ogólnodostępnej kuchni znajdują się dodatkowe duże chłodziarki.

b)W naszym obiekcie nie serwujemy śniadań dlatego w odległości 4 minuty od naszego obiektu istnieje możliwość wykupienia śniadań i obiadów w restauracji Góralski Zwyk (300 metrów). Mapka z trasą jak dotrzeć do restauracji znajduje się w każdym pokoju lub tutaj https://bit.ly/3he8TTP
Telefon do restauracji 570 128 400.

Udogodnienia w Willi Nad Potokiem

W każdym pokoju:

 1. Telewizja z płaskim ekranem
 2. Internet Wi-fi
 3. Pościel (hipoalergiczna, prana w ekologicznej pralni)
 4. Ręczniki
 5. Stolik
 6. Krzesła
 7. Chłodziarka (bez zamrażalnika)
 8. Prywatna łazienka (umywalka, lustro, toaleta, prysznic, wentylator). Żadna łazienka nie posiada wanny.
 9. Papier toaletowy
 10. Ściereczki
 11. Suszarka do włosów
 12. Mydło do rąk
 13. Żel do kąpieli (jedna saszetka na osobę/ pobyt)
 14. Ciepła woda
 15. Ogrzewanie
 16. Szafa (z wieszakami plastikowymi)
 17. Wieszak na kurtki
 18. Szafki nocne
 19. Czajnik
 20. Kosz na śmieci i worek na śmieci
 21. Apartament z kuchnią posiada dodatkowo prywatną kuchnię z piekarnikiem, mikrofalą, zlewem, lodówką z zamrażalnikiem. Nie posiada zmywarki. W łazience dodatkowo jest pralka oraz tradycyjna suszarka do suszenia ubrań.

Więcej szczegółów o zarezerwowanej kategorii pokoju można zobaczyć klikając tutaj, a następnie wybierając nazwę kategorii pokoju.

Na terenie Willi Nad Potokiem:

 1. Przechowalnia nart i snowboardu z suszarkami elektrycznymi (nadmuchowymi) na buty. Po sezonie zimowym można w niej przechowywać rowery.
 2. Sala z kominkiem, TV, widokiem na Tatry, piłkarzykami oraz grami planszowymi.
 3. Kuchnia wspólna (dla pokoi) wyposażona w płytę indukcyjną, garnki, talerze, sztućce, szklanki, mikrofale, zlew, zmywarkę i dodatkowe chłodziarki (bez zamrażalnika). Nie posiada piekarnika (jest on dostępny tylko w apartamencie z kuchnią prywatną).

4.Stabilny, szybki i dostępny w całym budynku Internet światłowodowy (nawet przy pełnym obłożeniu). W regionie należy to do rzadkości ze względu na słabo rozwiniętą infrastrukturę telekomunikacyjną i popularny tani Internet radiowy.

5.Altana z grillem (wymagany jest własny węgiel drzewny, podpałka, zapalniczka, papierowe talerzyki, kubki, sztućce i aluminiowe tacki do grilla). Nie prowadzimy rezerwacji grilla.

 1. Bezpłatny monitorowany parking (rezerwacja miejsca nie jest wymagana).
 2. Specjalne miejsce przeznaczone dla osób palących.
 3. Monitorowane części wspólne obiektu.
 4. Krzesło do karmienia dzieci (w sali z kominkiem).
 5. Żelazko i deska do prasowania (ogólnie dostępna).
 6. Huśtawka z widokiem na Tatry, leżaki, trampolina, mała zjeżdżalnia dla małych dzieci, mała piaskownica, bramki do gry w piłkę nożną (latem).
 7. Kupony zniżkowe do Term Bania.

Dodatkowe usługi

1)Wcześniejsze zameldowanie (przed godziną 15:00) lub późniejsze wymeldowanie (po godzinie 10:00) to koszt 10 pln/godzina/pokój (bez wcześniejszego uzgodnienia 25 pln/godzina/pokój)*. 

*Wcześniejsze zameldowanie jest uzależnione:
1.1. Od tego czy pokój jest wynajęty noc wcześniej.

Jeśli jest zajęty noc przed Państwa przyjazdem to wtedy pokój zostanie zwolniony od godziny 10:00 (lub jeśli ktoś przedłuży dobę to od godziny 12:00). Sprzątanie zajmuje od 30 min. do 60 min. w zależności od wielkości pokoju lub dłużej jeśli sprzątanie wymaga większego nakłady pracy.

Zakładając przykładowo wyjazd o godzinie 12:00, wtedy pokój może być gotowy od około godziny 13:00.
Natomiast jeśli pokój nie został wynajęty noc wcześniej to będzie można go zająć nawet od 8:00 rano (przy wcześniejszym ustaleniu).

Informację o tym, czy pokój został wynajęty noc wcześniej można uzyskać pisząc do nas e-mail na biuro@willa-nad-potokiem.pl  między godziną 20:00, a 21:00 dzień przed przyjazdem ( blokada pokoju przed tym terminem wiąże się z zapłatą za całą dobę).

Koszt przedłużenia doby to 10 pln/godzina/pokój (naliczanie godzinowe) przy wcześniejszym uzgodnieniu. Bez uzgodnienia jest to koszt 25 pln/godzina/pokój.

Po potwierdzeniu dokonania płatności zablokujemy pokój do sprzedaży lub przygotujemy pokój priorytetowo w dniu przyjazdu.

1.2. Od liczby pokoi do przygotowania w jednym dniu (wtedy przedłużenia doby są limitowane).
1.3. Od ewentualnych usterek do usunięcia po pobycie poprzednich gości.
1.4. Od przedłużenia godziny wymeldowania przez poprzednich gości wynajmujących pokój.

Jeśli nie dotrzymamy godziny wcześniejszego zameldowania w dniu przyjazdu z uwagi na dużą niezależność od nas powyższych kwestii, które mogą zmienić się w dużej mierze również w dniu przyjazdu, to koszt przedłużenia doby hotelowej jest adekwatnie obniżany.
W zawiązku z powyższym rekomendujemy planowanie przyjazdu na godzinę 15:00 lub później.

Bezpłatnie można zająć miejsce parkingowe o dowolnej porze i udać się do Term Bania, na stoki narciarskie, w góry, do pobliskiej restauracji Góralski Zwyk, czy na spacer.

Jeśli nie będą Państwo samochodem, to bagaże bez wartościowych rzeczy można zostawić na własną odpowiedzialność, pod schodami na parterze.

2)Dodatkowe sprzątanie pokoju podczas pobytu: 50 pln/pokój.

3)Dodatkowa wymiana ręczników podczas pobytu na świeże: 10 pln/ręcznik.

4) Możliwość wystawienia faktury VAT (należy przy rezerwacji podać dane do faktury).

5) Wygodne i bezstresowe zameldowanie z pakietem informacji, które nie zostaną zapominanie-dzień przed przyjazdem każda osoba z potwierdzoną rezerwacją otrzyma na e-mail instrukcję zameldowania oraz pakiet niezbędnych informacji. Dzięki temu można się zameldować o dowolnej porze po godzinie 15:00.

Atrakcje i udogodnienia w okolicy

Informacje powiązane z ośrodkami narciarskimi, wypożyczalniami sprzętu narciarskiego, kuligami, wypożyczalniami skuterów śnieżnych, szkółkami narciarskimi, lodowiskiem, górkami na sanki, trasami biegowymi, snowparkiem, termami, wędrówkami po górach, ciekawymi miejscami, plażami, jeziorami, zabytkami, wydarzeniami kulturalnymi, rozrywką dla dzieci i dorosłych, trasami rowerowymi oraz spacerowymi (Nordic Walking) zostały przez nas szczegółowo opracowane tutaj. Pod tym linkiem znajduje się również lista kontaktów do taksówek (wraz z opiniami), opis transportu publicznego do różnych atrakcji (w tym z Krakowa i lotniska w Balicach) oraz wypożyczalnia aut.

Covid-19 (ograniczenia)

1) BARDZO WAŻNE !

Wpłata zadatku jest jednoznacznym potwierdzeniem, że osoba rezerwująca i osoby jej towarzyszące zostały przez nią poinformowane o niżej opisanych wymogach oraz każda z osób spełni jednocześnie wszystkie niżej wymienione kwestie:

Charakterystyczne objawy COVID-19, czyli: gorączka, suchy kaszel i zmęczenia (jednocześnie) nie występują,

Bezpośredni kontakt z osobą, u której stwierdzono obecność wirusa COVID-19, posiadającej jego objawy lub odbywającej kwarantannę w przeciągu 28 dni przed dniem zameldowania nie występował,

Zarezerwowany pobyt nie będzie stanowić miejsca odbywania kwarantanny,

Gdy, którekolwiek z ww. kryteriów ulegnie zmianie, bezzwłocznie poinformuje personel obiektu o incydencie na adres e-mail biuro@willa-nad-potokiem.pl. Zatajenie istotnych informacji może skutkować, późniejszymi roszczeniami majątkowymi. W ramach straconego pobytu zostanie utworzony Voucher do realizacji pobytu w innym terminie.

W ogólnodostępnych pomieszczeniach obiektu zobowiązuje się do zakrywania nosa i ust oraz do zachowania dwóch metrów odstępu od innych osób, w każdym możliwym miejscu.

2) Ważne ograniczenia związane z epidemią Covid-19 i rygorem sanitarnym (do czasu zmiany przepisów) :

W pokojach znajduje się chłodziarka i czajnik, natomiast talerze, sztućce oraz szklanki (dostępne są w ogólnodostępnej kuchni).

Śniadania, obiady i kolacje można wykupić w restauracji lub uzupełniać żywność ze sklepu spożywczego i konsumować w pokojach (oba miejsca znajdują się w odległości około 250 m, czyli 4 min pieszo od naszego obiektu),

Wszystkie dodatkowe informacje wraz z procedurami sprzątania i dezynfekcji pokoi można przeczytać tutaj

Bon turystyczny

Procedura płatności bonem turystycznym:

-Celem potwierdzenia rezerwacji należy wpłacić zadatek przelewem (jego wartość podana jest po kliknięciu zielonego przycisku ,,płatność” powyżej)  jak w przypadku każdej rezerwacji.

-Następnie trzeba zalogować się do swojego PUE ZUS i wygenerować kod bonu turystycznego. Zostaną Państwo o niego poproszeni w dniu przyjazdu celem opłacenia pozostałej należności rezerwacji.

-Po podaniu nam kodu otrzymają Państwo kolejny kod na SMS potwierdzający transakcję, który w ciągu kilku minut muszą nam Państwo ponownie przekazać, aby sfinalizować transakcję.

Jeśli płatność bonem ma pokryć całą rezerwację to wówczas prosimy o przesłanie kodu bonu w odpowiedzi na ten e-mail (wówczas płatność jest z góry za całą rezerwację). Możemy również dostosować wpłatę zadatku jeśli jest taka potrzeba.

Wynajem łóżeczka

Dzieci do drugiego roku życia śpiące z rodzicami w łóżku małżeńskim lub we własnym łóżeczku mają bezpłatny pobyt (do jednego dziecka na pokój, kolejne są liczone jak osoba dorosła). Koszt wynajmu łóżeczka z pościelą wynosi 20 pln / doba. W ofertach domyślnie nie wliczamy wynajmu łóżeczka w cenę pobytu. Chęć wynajmu łóżeczka należy zadeklarować na etapie rezerwacji noclegu  (np. w odpowiedzi na ten e-mail).

Dzieci do drugiego roku życia śpiące z rodzicami w łóżku małżeńskim lub we własnym łóżeczku mają bezpłatny pobyt*
Warunki:
*Do jednego dziecka na pokój (kolejne dzieci liczone są zgodnie z ofertą)
*W  przypadku gdy dziecko stanowi nadmiarową osobę w stosunku do liczby miejsc w pokoju. Przykładowo, zniżka dotyczy dwóch osób dorosłych i dziecka do dwóch lat w pokoju dwuosobowym. ale już nie dotyczy dwóch osób dorosłych i dziecka do dwóch lat w pokoju pięcioosobowym (musiałoby być 5 osób płacących normalnie i jedno dziecko do dwóch lat aby pobyt był dla niego bezpłatny).

Koszt wynajmu łóżeczka z pościelą wynosi 20 pln / doba. W ofertach domyślnie nie wliczamy wynajmu łóżeczka w cenę pobytu. Chęć wynajmu łóżeczka należy zadeklarować na etapie rezerwacji noclegu (poprzez formularz kontaktowy lub w uwagach przy rezerwacji on-line).

Odległość od O.N. Kotelnica oraz Term Bania 

Regulamin

Ważne: 

1) Obowiązuje zakaz organizacji głośnych imprez po godzinie 22:00.

2) Nie przyjmujemy zwierząt.

3) Obowiązuje zakaz palenia w pokojach.

4) Stosuje się następującą politykę anulacji rezerwacji:

-rezerwacje odwołane do 14 dni przed zameldowaniem kosztują 20 pln/pokój,

-rezerwacje odwołane między 14, a 7 dni przed zameldowaniem kosztują Klienta do 50% kwoty rezerwacji,

-rezerwacje odwołane między 7 dni, a dniem przyjazdu deklarowanej rezerwacji, kosztują Klienta do 100% kwoty rezerwacji.

Po zgłoszonej anulacji (biuro@willa-nad-potokiem.pl), zwolnione terminy wystawiane są na sprzedaż. Jeśli pokój/e zostaną w anulowanym terminach sprzedane za kwotę równowartą anulowanej rezerwacji, 100% wartości rezerwacji zostanie zwrócone osobie anulującej pobyt. Jeśli sprzedaż pokoju będzie za mniejszą kwotę, klient poniesie koszty różnicy w wysokości zależnej od czasu anulacji rezerwacji.

W celu pozyskania informacji na temat wysokości zwrotu wartości rezerwacji prosimy o kontakt mailowy po ostatnim dniu deklarowanej rezerwacji.

5) Za pracochłonne zmiany w rezerwacji lub pracochłonną obsługę klienta może zostać doliczona dodatkowa opłata.

Cały regulamin obiektu (20 punktów) znajduje się tutaj (płatność za rezerwację jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu).

W przypadku pytań prosimy o kontakt poprzez poniższy formularz (odpowiadamy natychmiast lub do 2 godzin)

  Imię*

  Nazwisko*

  Email*

  Numer telefonu*

  Wiadomość dotyczy oferty noclegu podczas * :

  WiosnyLataJesieniZimyinna kwestiaoferty współpracy

  Wiadomość (liczba osób/termin)

  NIP do faktury (opcjonalnie)

  Kod pocztowy*

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych drogą mailową w celach kontaktowych oraz otrzymywania ewentualnych ofert. Nie wysyłamy spamu