Środkowa 158B Białka Tatrzańska -> Wyznacz trasę do obiektu

Kontakt

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA:

#1 Czy pokój jest dostępny, w jakiej cenie i jak go zarezerwować ?
a)Wybierz interesujący Cię okres pobytu, następnie konkretny termin i liczbę osób na STRONIE GŁÓWNEJ lub ofertę w zakładce REZERWACJA/OFERTA
b)Pojawią się dostępne pokoje, które można natychmiast, wstępnie zarezerwować, podając swoje dane.
*Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku, zwykle w wysokości około 30% przelewem bankowym, na wskazany w rezerwacji numer konta (o ile oferta nie stanowi inaczej).
**W przypadku problemów, proszę użyć formularza kontaktowego.
*** Przyjmujemy wyłącznie rezerwację poprzez stronę Internetową (natychmiast), formularz kontaktowy (odpowiadamy zwykle do 2h) i pośredników (natychmiast, płatność za całą rezerwację z góry)

#2 Jaki jest dokładny dojazd do obiektu?
a)Użyj Google Maps tutaj 
b)Lub:
1)Znajdź sklep Lewiatan,
2)Następnie, naprzeciw sklepu znajdują się stragany z pamiątkami oraz obok nich droga.
3)Wjedź w drogę i trzymaj się lewej strony
4)Znajdujemy się po prawej stronie (wjazd drugim mostem)

#3 Jak wygląda kwestia wyżywienia?
a)W naszym obiekcie znajduje się ogólnodostępna i w pełni wyposażona kuchnia, w której można przygotować posiłki we własnym zakresie
b)Ewentualnie w odległości 4 minuty pieszo, od naszego obiektu, znajduje się restauracja Góralski Zwyk, w której można zakupić śniadania i obiady w godzinach od 8:00 do 22:00. Polecamy także obiady w Pstrąg Bar (6 min pieszo) i Litworowy Staw (14 min pieszo/ 3 min autem) na obiad i kolacje, czynny od południa do 22:00. Rekomendujemy również dania dnia z cateringu Domowy Obiady Białka Tatrzańska (zamówienia są przyjmowane od 9:00 do 14:45).

#4 Czy dzieci do dwóch lat też płacą za nocleg?
Dzieci do drugiego roku życia śpiące z rodzicami w łóżku małżeńskim lub we własnym łóżeczku mają bezpłatny pobyt jeśli spełnione są dwa warunki:
*Bezpłatny pobyt ma maksymalnie jedno dziecko na pokój (kolejne dzieci liczone są zgodnie z ofertą)
*Bezpłatny pobyt obowiązuje wyłącznie w przypadku gdy dziecko stanowi nadmiarową osobę w stosunku do liczby miejsc w pokoju. Przykładowo, zniżka dotyczy dwóch osób dorosłych i dziecka do dwóch lat w pokoju dwuosobowym. ale już nie dotyczy dwóch osób dorosłych i dziecka do dwóch lat w pokoju pięcioosobowym (musiałoby być 5 osób płacących normalnie i jedno dziecko do dwóch lat aby pobyt był dla niego bezpłatny).

Jeśli warunki są spełnione, aby otrzymać zniżkę można skontaktować się poprzez formularz kontaktowy i otrzymać rezerwację ręcznie. Jeśli ważny jest czas to najlepiej w rezerwacji online nie wybierać dziecka do 3 lat, ale w uwadze do rezerwacji napisać,  że w pokoju będzie 1 dziecko śpiące z rodzicami lub we własnym łóżeczku i stanowi nadmiarową osobę w stosunku do liczby miejsce w pokoju. 

Koszt wynajmu łóżeczka z pościelą wynosi 20 pln / doba. W ofertach domyślnie nie wliczamy wynajmu łóżeczka w cenę pobytu. Chęć wynajmu łóżeczka należy zadeklarować na etapie rezerwacji noclegu (poprzez formularz kontaktowy lub w uwagach przy rezerwacji on-line). 

#5 Kontakt telefoniczny, a formularz kontaktowy 
W sprawach związanych z rezerwacjami utrzymujemy z naszymi klientami korespondencję e-mailową celem pełnej transparentności zakresu świadczonych przez nas usług, posiadanych udogodnień, umów i nowopowstających ustaleń.
Z racji tego, że wiadomość e-mail jest trwałym nośnikiem informacji (w przeciwieństwie do rozmów telefonicznych) unikamy wielu nieporozumień i możemy świadczyć usługi na odpowiednim poziomie, poprzez wyczerpujące odpowiedzi na każdą wiadomość z formularza kontaktowego lub w odpowiedzi na każdą wiadomość jaką od nas Państwo otrzymają na swoją skrzynkę e-mail.

Formularz kontaktowy
Zwykle odpowiadamy natychmiast lub do 2h (w godzinach 8:00-20:00, czasami później).

Podane niżej dane mają na celu przyspieszenie procesu przesyłania wstępnej rezerwacji lub oferty.
Uwaga! Gwarancja najniższej ceny (bez kosztów pośredników lub obsługi) jest do uzyskania tylko przy samodzielnej rezerwacji online tutaj:

  Imię*

  Nazwisko*

  Email*

  Numer telefonu*

  Wiadomość dotyczy oferty noclegu podczas * :

  WiosnyLataJesieniZimyinna kwestiaoferty współpracy

  Wiadomość (liczba osób/termin)

  NIP do faktury (opcjonalnie)

  Kod pocztowy*

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych drogą mailową w celach kontaktowych oraz otrzymywania ewentualnych ofert. Nie wysyłamy spamu