Środkowa 158B Białka Tatrzańska -> Wyznacz trasę do obiektu

Kontakt

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA:

#1 Czy pokój jest dostępny, w jakiej cenie i jak go zarezerwować ?
a)Wybierz interesujący Cię termin i ilość osób na STRONIE GŁÓWNEJ lub ofertę w zakładce REZERWACJA/OFERTA
b)Pojawią się dostępne pokoje, które można natychmiast, wstępnie zarezerwować, podając swoje dane.
*Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku, w wysokości około 30% przelewem bankowym, na wskazany w rezerwacji numer konta.
**W przypadku problemów, proszę użyć formularza kontaktowego.
*** Przyjmujemy wyłącznie rezerwację poprzez stronę Internetową (natychmiast), formularz kontaktowy (odpowiadamy zwykle do 2h) i pośredników (natychmiast, płatność za całą rezerwację z góry)

#2 Jaki jest dokładny dojazd do obiektu?
a)Użyj Google Maps tutaj 
b)Lub:
1)Znajdź sklep Lewiatan,
2)Następnie, naprzeciw sklepu znajdują się stragany z pamiątkami oraz obok nich droga.
3)Wjedź w drogę i trzymaj się lewej strony
4)Znajdujemy się po prawej stronie (wjazd drugim mostem)

#3 Jak wygląda kwestia wyżywienia?
a)W naszym obiekcie znajduje się ogólnodostępna i w pełni wyposażona kuchnia, w której można przygotować posiłki we własnym zakresie
b)Ewentualnie w odległości 4 minuty pieszo, od naszego obiektu, znajduje się restauracja Góralski Zwyk, w której można zakupić śniadania i obiady w godzinach od 8:00 do 22:00. Polecamy także, na obiady Pstrąg Bar (6 min pieszo) i Litworowy Staw (14 min pieszo/ 3 min autem) na obiad i kolaje, czynny od południa do 22:00. Rekomendujemy również dania dnia z cateringu Domowy Obiady Białka Tatrzańska (zamówienia są przyjmowane od 9:00 do 14:45).

#4 Czy dzieci do dwóch lat też płacą za nocleg?
Dzieci do drugiego roku życia śpiące z rodzicami w łóżku małżeńskim lub we własnym łóżeczku mają bezpłatny pobyt*
Warunki:
*Do jednego dziecka na pokój (kolejne dzieci liczone są zgodnie z ofertą)
*W  przypadku gdy dziecko stanowi nadmiarową osobę w stosunku do liczby miejsc w pokoju. Przykładowo, zniżka dotyczy dwóch osób dorosłych i dziecka do dwóch lat w pokoju dwuosobowym. ale już nie dotyczy dwóch osób dorosłych i dziecka do dwóch lat w pokoju pięcioosobowym (musiałoby być 5 osób płacących normalnie i jedno dziecko do dwóch lat aby pobyt był dla niego bezpłatny). 

Koszt wynajmu łóżeczka z pościelą wynosi 20 pln / doba. W ofertach domyślnie nie wliczamy wynajmu łóżeczka w cenę pobytu. Chęć wynajmu łóżeczka należy zadeklarować na etapie rezerwacji noclegu (poprzez formularz kontaktowy lub w uwagach przy rezerwacji on-line).

#5 Zadatek, a obostrzenia rządowe
Jeżeli Państwa pobyt będzie dotyczył terminu, w którym obiekty noclegowe nie będą mogły świadczyć usług hotelarskich, wówczas zadatek zostanie Państwu zwrócony w całości. 

#6 Kontakt telefoniczny, a formularz kontaktowy 
W sprawach związanych z rezerwacjami utrzymujemy z naszymi klientami korespondencje e-mailową celem pełnej transparentności zakresu świadczonych przez nas usług, posiadanych udogodnień, umów i nowopowstających ustaleń.
Z racji tego, że wiadomość e-mail jest trwałym nośnikiem informacji (w przeciwieństwie do rozmów telefonicznych) unikamy wielu nieporozumień i możemy świadczyć usługi na odpowiednim poziomie, poprzez wyczerpujące odpowiedzi na każdą wiadomość z formularza kontaktowego lub w odpowiedzi na każdą wiadomość jaką od nas Państwo otrzymają na swoją skrzynkę e-mail.

Formularz kontaktowy
(zwykle odpowiadamy natychmiast lub do 2h):

  Imię*

  Nazwisko*

  Email*

  Numer telefonu*

  Wiadomość dotyczy oferty noclegu podczas * :
  WiosnyLataJesieniZimyinna kwestiaoferty współpracy

  Wiadomość (liczba osób/termin)

  NIP do faktury (opcjonalnie)

  Kod pocztowy*

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych drogą mailową w celach kontaktowych oraz otrzymywania ewentualnych ofert. Nie wysyłamy spamu


  Translate »