Środkowa 158B Białka Tatrzańska -> Wyznacz trasę do obiektu

Rezerwacja Online

1. Proszę kliknąć interesujący sezon poniżej
2. W kolejnym kroku wybrać liczbę osób i termin pobytu w formularzu, aby sprawdzić dostępność pokoi i ceny
3. Uzupełnić dane i sprawdzić poczte e-mail, na który zostaną wysłane szczegóły wstępnej rezerwacji.
4. Opłacić zadatek przelewem, aby potwierdzić rezerwacje.

 

 

Wiosenny

Przyjazd w okresie
27 marzec – 4 lipiec
Wybierz

Letni

Przyjazd w okresie
4 lipiec-22 sierpień
Wybierz

Jesienny

Przyjazd w okresie
22 sierpień – 5 grudzień
Wybierz

Zimowy

Przyjazd w okresie
5 grudzień – 27 marzec
Wybierz

 

 

W naszej Willi nad Potokiem znajdziecie Państwo stylowe i komfortowe pokoje 2, 3, 4 i 5-osobowe z łazienkami i odbiornikiem TV. Większość z nich ma też balkon, z którego możecie Państwo podziwiać malowniczy widok na Tatry, stoki Litwinki oraz Kotelnicy. Nasze pokoje to przytulne i nowoczesne miejsca przywodzące na myśl ciepło domowego ogniska.

Na zmotoryzowanych przyjezdnych czeka bezpłatny parking, a dla miłośników szusowania po stokach suszarnia sprzętu narciarskiego. W naszej Willi do Państwa dyspozycji pozostawiamy też panoramiczną salę kominkową z widokiem na góry oraz dużym telewizorem. Dodatkowo można skorzystać z lodówki, mikrofali i dobrze wyposażonej kuchni. Dodatkową rozrywkę zapewnią Państwu piłkarzyki, trampolina i uwielbiany zarówno przez starszych jak i najmłodszych kącik gier planszowych. Miejsce na ognisko pozwoli Państwu na wieczorny relaks przy uspokajającym cieple płomieni. I wreszcie najważniejsze w XXI wieku: darmowe WiFi!

Bliskość stoków narciarskich

Można powiedzieć, że Willa nad Potokiem otoczona jest przez same atrakcje. Dookoła rozciągają się wzgórza, na których znajduje się ponad dwadzieścia różnych wyciągów narciarskich i prawie tyle samo różnych możliwości szusowania, dzięki czemu przez cały pobyt można cieszyć się inną trasą do zjazdów. Okoliczne stoki narciarskie przyciągają co roku amatorów sportów zimowych, a ci, którzy po raz pierwszy spróbowali zażywania ich właśnie tutaj, złapali tzw. bakcyla i stali się stałymi bywalcami Białczyńskich stoków.

Ewenementem jest to, że każda trasa jest ze sobą połączona i z Kotelnicy można nawet zjechać bezpośrednio pod nasz pensjonat!

Atrakcje w Białce Tatrzańskiej

Oprócz tego można w krótkim czasie dotrzeć do Termy Bania, Bukowina, Gorący Potok i innych, a wieczorem aktywnie wypocząć podczas gry w pobliskiej Kręgielni Burkaty albo potańczyć i napić się pysznego drinka w Klubie Bania. Termy to możliwość skosztowania relaksującej kąpieli w ciepłych basenach zasilanych wodą z gorącego źródła i ogrzania się po wielu godzinach szusowania w mroźny, zimowy dzień. Dla naszych gości w zanadrzu mamy zniżki!

Ciekawa okolica

Willa nad Potokiem to idealna baza wypadowa dla entuzjastów górskich wędrówek. Łatwo jest się stąd dostać na szlaki polskich i słowackich Tatr, niedaleko można też skorzystać z pienińskiego spływu Dunajcem, a także odwiedzić słynny zamek w Nidzicy i Jezioro Czorsztyńskie. Z pewnością znajdą tu Państwo dogodny dla siebie szlak o stopniu trudności adekwatnym do pogody i pory roku. Nic nie zastąpi bowiem świeżego, górskiego powietrza wolnego od smogu i innych zanieczyszczeń, niezmąconej jeszcze cywilizacją natury i przede wszystkim zapierających dech w piersiach widoków.

Plaża i wspinaczka

Rezerwat przyrody Przełom Rzeki Białki to miejsce, przez które przepływa jedna z najczystszych i jednocześnie najzimniejszych rzek w Polsce. Latem kamieniste nabrzeże zamienia się w plażę idealną dla miłośników opalania się. Słońce, dzięki górskiej aurze, opala tu lepiej niż na niejednej nadbałtyckiej plaży, a chłodna woda Białki pozwala na orzeźwienie się w upalny dzień. Popołudnie poświęcone na relaks podczas opalania się i kąpiele w rzece jest najlepszym sposobem na regenerację sił po licznych, górskich wędrówkach i zwiedzaniu okolicy.

Okoliczne skałki to również ulubione miejsce miłośników wspinaczki. Niezależnie od tego, czy są Państwo początkującymi taternikami, czy macie Państwo za sobą wiele godzin wspinania się po skałach, okolica służy Wam ponad trzydziestoma ścianami o różnym stopniu trudności.

10 minut spacerkiem!

W samej Białce Tatrzańskiej z naszej Willi dotrzecie Państwo do wszystkich atrakcji spacerem w czasie do 10 minut! Do wyżej wymienionych miejscowości dojazd samochodem potrwa zaledwie od 10 do 35 minut.

Opinie klientów

Powracający do nas goście to dowód na jakość świadczonych przez nas usług. Willa nad Potokiem to miejsce cenione przede wszystkim za ciepłą, rodzinną atmosferę, dobre wyposażenie, świetną lokalizację, piękne widoki, ale też przede wszystkim za czystość i pracę naszego personelu! Zbieramy również najwyższe noty na najbardziej opiniotwórczym portalu hotelarskim booking.com, gdzie żaden właściciel placówki nie ma możliwości usuwania ani manipulacji komentarzami.

 

 


Goście podkreślają, że Willa nad Potokiem to najlepszy stosunek jakości do ceny. Za stosunkowo niewielkie pieniądze, dostają Państwo idealną bazę wypadową w Tatry, na lokalne stoki narciarskie i inne, wymienione powyżej atrakcje. Serdecznie Państwa zapraszamy do naszej Willi. Jesteśmy pewni, że do nas wrócicie w kolejnym sezonie!

Do zobaczenia!

 

Formularz kontaktowy (zwykle odpowiadamy do 2h):

  Imię*

  Nazwisko*

  Email*

  Numer telefonu*

  Wiadomość dotyczy oferty noclegu podczas * :

  WiosnyLataJesieniZimyinna kwestiaoferty współpracy

  Wiadomość (liczba osób/termin)

  NIP do faktury (opcjonalnie)

  Kod pocztowy*

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych drogą mailową w celach kontaktowych oraz otrzymywania ewentualnych ofert. Nie wysyłamy spamu