Środkowa 158B Białka Tatrzańska|| +48 668 348 834 || Wyznacz trasę

Regulamin

Regulamin Willi nad Potokiem

1.Doba noclegowa rozpoczyna się o godzinie 15:00 w dniu przyjazdu, a kończy o godzinie 10:00 w dniu wyjazdu.

2.Cisza nocna obowiązuje od godziny 22:00 do 7:00.

3.W przypadku wcześniejszego wyjazdu, niż uprzednio zarezerwowany pobyt, należność nie ulega zmianie i nie podlega zwrotowi.

4.W dniu przyjazdu Gość jest zobowiązany do przedstawienia dokumentu tożsamości ze zdjęciem celem dokonania meldunku oraz uregulowania płatności.

5.Dostęp do zarezerwowanego pokoju przed rozpoczęciem doby hotelowej jest możliwy, w przypadku gdy został on już przygotowany na przyjęcie Gości.

6.Na terenie Willi obowiązuje całkowity zakaz palenia paperowsów.Palić można jedynie w wyznaczonym miejscu na zewnątrz budynku.

7.Podczas pobytu Gości pokoje nie są udostępniane osobą trzecim (jedynie w szczególnych sytuacjach za uprzednim uzgodnieniem z właścicielem obiektu)

8. Goście ponoszą pełną odpowiedzialność materialną za wszelkie szkody, uszkodzenia lub zniszczenia wyposażenia (w tym  zagubienie kluczy) lub urządzeń technicznych.Powstałe z jego winy lub osób go odwiedzających.

9.Parking niestrzeżony dla naszych Gości jest bezpłatny.Właściciel terenu nie ponosi odpowiedzialności za parkujące pojazdy ani za pozostawienie w nich mienie.